
Bardufoss Hotell og O'Learys Bardufoss er stolte samarbeidspartnere med skytterstevnet Nordlyscupen 2025.
17.-19. januar har vi live-streaming på O'Learys fra Målselv skytterlag sin bane. Her kan du følge skytingen mens du nyter et godt måltid. Onsdag 22. Januar blir det live-trekking med samarbeid med avisen "Nye Troms" på "O`Learys" fra kl. 18.30, her er det åpent for publikum å være med.
Dette skjer under nordlyscupen 13-19 JANUAR 2025:
Søndag 12. Januar kl 21.00: Avsluttes stemming av "Hvem blir nordlysmester kl 3-5, EJ".
Her vil det bli en trekke premie på 1000 kr gitt av MT-Bygg på en av dem som har stemt riktig. Kun lov å avgi en stemme. Her er link til konkurransen: https://www.facebook.com/share/p/19SN7N4i3g/
Mandag 13. Januar kl. 16.00: Nordlyscupen starter :-)
Tirsdag 14. Januar kl 18.00: "Ordførerduellen", som vil foregå på Målselv skytterlag sin bane.
17-19 Januar: "O`Learys Bardufoss" viser live fra Målselv skytterlag sin bane. Her kan du følge skytingen mens du nyter et godt måltid.
Hele nordlyscup uka er det 15% på burgermeny.
"Optikkhjørnet Bardufoss"
tilbyr gratis synsundersøkelse for deltakere i perioden 13-17 Januar.
De har også 25% rabatt på skytebriller/briller denne uken.
Onsdag 22. Januar blir det live-trekking med samarbeid med avisen "Nye Troms" på "O`Learys" fra kl. 18.30, her er det åpent for publikum å være med.
Det er fortsatt noen ledige skiver hiv dere med på Nord-Norges råeste skytecup.
Målselv skytterlag har per. nå over 300 påmeldte :-)
Se Nordlyscupens hjemmesider for det originale blogginnlegget, og mer informasjon.
Comments